De Structuurvisie wordt in drie stappen ontwikkeld. Eerst wordt een verkenning uitgevoerd. Daarbij worden de kwaliteiten van Kapelle en de vraagstukken waarop de Structuurvisie antwoord moet geven, bepaald. In de tweede stap worden de doelstellingen voor de Structuurvisie uitgewerkt. Ten slotte wordt de uiteindelijke Structuurvisie opgesteld.
In de Structuurvisie worden vragen beantwoord als:
- Waar vindt de komende tijd woningbouw plaats?
- Moet er nog meer bedrijventerrein worden ontwikkeld?
- Waar zijn recreatieve ontwikkelingen mogelijk?
- Hoe kan het voorzieningenniveau worden behouden en versterkt?
- Hoe kan worden ingespeeld op de veranderingen in de landbouw en fruitteelt?
Deze vragen willen we niet alleen vanuit het gemeentehuis beantwoorden, daar willen we graag de ervaring, meningen en ideeën van bewoners, bedrijven en organisaties bij betrekken. Daarom organiseren we in iedere fase bijeenkomsten waar u uw inbreng kunt geven.
Op dit moment zijn we bezig met de verkenningen. In deze fase organiseren wij twee discussieavonden:
- Maandag 23 januari 2012, aanvang 19.30 uur, Hotel Holland Inn te Wemeldinge
- Maandag 30 januari 2012, aanvang 19.30 uur, gemeentehuis te Kapelle
Graag verwelkomen wij u op één van deze discussieavonden. U kunt zich aanmelden via structuurvisie@kapelle.nl. Graag horen we dan van u op welke avond u aanwezig zult zijn en met hoeveel personen.
Meer informatie
Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heer C. Uitterhoeve van de gemeente Kapelle, via 0113 – 33 31 80 of c.uitterhoeve@kapelle.nl.
