Laatst bijgewerkt: 08 September 2010
Bekendmakingen
feed

Project bekendmakingen

Waarom als burger elke week weer de Scheldepost doorspitten naar alle bekendmakingen terwijl u eigenlijk alleen geïnteresseerd bent in de kap- en bouwvergunningen in uw eigen wijk of straat? Via de volgende link "zoeken naar bekendmakingen" kunt u per postcodegebied bekendmakingen opvragen.  Niet alleen bekendmakingen van de gemeente Kapelle zijn hier te zien maar ook van de Provincie. Daarnaast kunt u zich per postcodegebied abonneren op een attenderingsfunctie van bekendmakingen in uw postcodegebied. U geeft een e-mail adres en wachtwoord in en u ontvangt, binnen enkele minuten, in uw postbus een activeringscode. Door deze code te activeren kunt u ervoor kiezen dat u wekelijks of maandelijks een mailtje krijgt met de bekendmakingen in uw postcodegebied.

  

WOB-verzoeken

Toegang tot bestuurlijke informatie is geregeld in de Wet openbaarheid van bestuur (Wob). Een ieder die informatie wil inzien, kan daartoe een Wob-verzoek indienen bij de gemeente. Een dergelijk verzoek moet voldoen aan bepaalde eisen en wordt in een aantal gevallen niet gehonoreerd, bijvoorbeeld als openbaarmaking van informatie de privacy van personen of de veiligheid kan schaden.

 

Activiteitenbesluit

Het Activiteitenbesluit treedt vanaf 1 januari 2008 in werking. Bedrijven hoeven vanaf die datum in veel minder gevallen een milieuvergunning aan te vragen of een onderzoek te doen. Het nieuwe Activiteitenbesluit gaat twaalf bestaande besluiten, de zogenaamde 8.40 AmvB’s (Algemene maatregel van Bestuur), vervangen. Bovendien worden er nieuwe branches aan toegevoegd (metaal-elektrobranche).


Naar Boven